Teslimat ve İade Koşulları


Teslimat şekilleri ve ücretleri

Siparişler, iş günlerinde kargoya verilmektedir (Pazartesi'den Cuma gününe, resmi tatiller hariç). Siparişleriniz size 3-5 iş günü içerisinde ulaştırılacaktır. Bu süre içerisinde göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Kargo ücretleri paket boyuna göre değişkenlik göstermektedir.

Merkezi olmayan bölgelere yapılan teslimatlarda teslimat süresi 5-7 iş günü arası değişiklik gösterebilir.

Türkiye dışına gerçekleştirilecek siparişler kabul edilmemektedir.

Sipariş durumu

Siparişleriniz Pazartesi-Cuma günleri arasında, siparişlerin verilme sırasına göre işleme alınmaktadır.

Siparişinizin teslimat durumuyla ilgili bilgi almak istiyorsanız, lütfen size e-posta ile gönderilen kargo takip numarasını kullanınız. Siparişinizle ilgili her türlü sorunuz için 0 555 184 97 14 numaralı telefonu arayarak veya info@kervannargile.com adresimize e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Siparişinizde değişiklik

Vermiş olduğunuz siparişinizde değişiklik yapmak istiyorsanız lütfen 0 555 184 97 14 numaralı telefonu arayarak veya info@kervannargile.com adresine e-posta göndererek Kervan nargile Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı yanınızda bulundurunuz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için her zaman en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.

Siparişiniz ile ilgili bize ulaşın

Siparişinizdeki ürünler eksik teslim edildiyse, teslim edilen siparişinizde hasarlı ürün varsa veya benzeri bir durum ile karşı karşıyaysanız, lütfen 0 555 184 97 14 numaralı telefonu arayarak veya info@kervannargile.com adresine e-posta göndererek Kervan nargile Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı yanınızda bulundurunuz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için her zaman en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.

İade ve değişim

Ambalajı açılmamış olması şartıyla hiçbir gerekçe göstermeksizin satın aldığınız ürün / ürünleri teslim aldığınız tarihten 14 (on dört) gün içinde iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri iade etmek istemeniz halinde Aynı kargo şirketi ile geri yollamanız gerekmektedir.

• Orjinal kutusu / ambalajı bozulmamış, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz.

• Kampanyalı, hediyeli ürünler de orijinal kutusu ile birlikte iade edilmelidir.

• Her türlü nargile malzemesi ancak hiç bir hasara uğramamış olması ve tekrar satışına bir engel olmamamış şekilde iade edilebilir.

• İade edilen ürünler için yapılacak geri ödeme, siparişinizi gönderirken oluşmuş olan gönderim ve geri gönderim kargo ücretleri tarafımızdan kargo şirketine ödendiği için yapmış olduğunuz ürün ödemesinden kesilerek iade tarafınıza yapılır.

• İndirimli ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Tüketiciler aldıkları kargo firmasından aynı şekilde tarafımızca ödenecek şekilde gönderebilirler.

İade Adresi: MNG Yayla/Bahçelievler İstanbul şubesine şube teslim olarak gönderilebilir.

Kervan Nargile ürünlerinin iadesi ile ilgili daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, lütfen 0 555 184 97 14 numaralı telefonu arayarak veya info@kervannargile.com adresine e-posta göndererek Kervan Nargile Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Uluslararası teslimat

Sitemizden verilen siparişler için şu anda Türkiye dışına hizmet veremediğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Size en yakın Kervan nargile mağazasını ya da satış noktasını bulmak için lütfen bizi arayın.

  • Kaydol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı?
Bunun yerine giriş yap veya Şifreyi yenile